کارن ماشین

خلق می کنیم، پس هستیم ...

شستشوی شیشه دست دوم

تولید دستگاه شستشوی شیشه و دستگاه یوپی وی سی
پرس چهار سر

ماشین آلات استوک

 

تخصصی ترین مرکز خرید و فروش ماشین آلات استوک 

                     

               ***تعمیرات تخصصی ماشین آلات شیشه و درب و پنجره upvc ویژه همکاران محترم***

 

اورهال یا بازآماد تعمیرات اساسی هر چیزی می تواند باشد ، از کوچکترین قطعات و لوازم مکانیکی و الکترونیکی گرفته تا دستگاهها و ابزار صنعتی.

اورهال ، کاری کاملا تخصصی می باشد ، مخصوصا در عصر حاضر و با توجه به پیچیدگی دستگاههای صنعتی ، یک پروژه اورهال می بایست از نیروهای متخصص مکانیک ، الکترونیک ، الکتریک ، صنایع و ایمنی استفاده نماید.

با توجه به توان خرید برخی مشتریان محترم و نیاز بازار مبنی بر استفاده از ماشین آلات دست دوم،کارن ماشین در کنار تولید ماشین آلات شیشه دوجداره و دستگاههای یوپی وی سی ، با راه اندازی مرکز خرید ، تعمیر و فروش ،ماشین آلات استوک شیشه دوجداره و ماشین آلات استوک UPVC در جهت خدمت رسانی به شما مشتریان محترم  گام بر میداردو سعی بر آن داشته تا به نیاز مشتریان به نحو احسن پاسخ دهد.

لازم به ذکر است که این واحد دانش  تعمیر انواع ماشین آلات شیشه ، ساخت ایرن ، آلمان، چین ، ترکیه ( اپتیماک، ارسان، لیوا، سی ام اس ، لایسک، سان تک ، سانی و ….) و انواع دستگاههای در و پنجره upvc از آلمان، چین ، ترکیه ( کابان، ازچلیک ، اوزگنج ، مورات ، الوماتک ، اشتروکس ، ساوین ، سلین ، ایلماز و…. ) را دارد.

مشتریان گرامی که قصد خرید ، تعمیر ویا فروش ماشین آلات کارکرده شیشه(ماشین آلات شیشه دوجداره) و دستگاههای مونتاژ در و پنجره یوپی وی سی خود را دارند و یا آن دسته از مشتریان که به دنبال خرید ماشین آلات شیشه دست دوم و یا ماشین آلات مونتاژدر و پنجره UPVC دست دوم می باشند،می توانند از طریق ارتباط با ما در کوتاه ترین زمان ممکن به خواسته خود دست یابند.

لطفا جهت  کسب اطلاع از قیمت و آخرین شرایط فروش و دریافت مشاوره رایگان با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمائید.

در ادامه توجه شما را به بخشی از تعمیرات ، اورهال و خرید و فروش دستگاههای استوک در و پنجره و شیشه توسط کارن ماشین جلب میکنیم:

 

 

پرس حرارتی

 

دستگاه پرس حرارتی چهار سر دست دوم

ساخت چین

تعمیر شده و آماده ی تحویل

قیمت و شرایط پرداخت قابل مذاکره می باشد.

برای اطلاع از قیمت و شرایط پرداخت و اطلاعات فنی با کارشناسان ما در واحد فروش تماس بگیرید.