کارن ماشین

خلق می کنیم، پس هستیم ...

کلینیک خدمات

ضمانت و گارانتی
ضمانت و گارانتی

ضمانت و گارانتی

ضمانت نامه یا پشتوانه که ریشه آن ضمانت ، به معنای پذیرش رفتاری تاوان داری و پایندانی می باشد و با عنوان گارانتی و وارانتی نیز شناخته می شود آن است که ارائه دهنده خدمات یا فروشنده محصول در مقابل محصول یا خدماتی نقض ادعای خود ، حاضر به تعمیر یا تعویض کالا یا پرداخت مبلغی خواهد شد. نقض عهد زمانی اتفاق می افتد که این تعهد به نحوی اجرا نشود یعنی کالا نقصی داشته باشد یا مطابق میل یا انتظار مشتری نباشد.

با گسترش روز افزون فروش ماشین آلات تولید کارن ماشین ، ایجاد یک واحد خدمات پس از فروش کارآمد در زمینه خدمات رسانی و تامین اطمینان خاطر خریداران ماشین آلات این مجموعه و همچنین حمایت و ایجاد یک فرهنگ اطمینان نسبت به تولیدات داخلی، یک نیاز ضروری و قطعی می باشد.
به این سبب کارن ماشین جهت آسودگی خاطر مصرف کنندگان گرامی و به منظور ایجاد رفاه، آرامش و اطمینان خاطر بیشتر، اقدام به ارائه مجموعه کاملی از خدمات کارشناسی قبل از فروش، کارشناسی قبل از نصب وراه اندازی رایگان، نصب و راه اندازی رایگان و تعمیرات در دوران گارانتی و همچنین در دوران غیر گارانتی و بازرسی های ادواری نموده است.
برخی از مهمترین شرایط گارانتی ارائه شده توسط این مجموعه برای کلیه ماشین آلات ( دستگاه شستشوی شیشه ، دستگاه شیشه دوجداره ، دستگاه مونتاژ در و پنجره upvc ) عبارتند از :

1- ماشین آلات تولید ی کارن ماشین دارای 12 ماه گارانتی بی قید و شرط و 10 سال خدمات گسترده ی پس از فروش می باشند.
2- هرگونه تعمیرات و تغییرات در ماشین آلات که توسط فردی به غیر از کارشناسان فنی ماشین سازی کارن انجام پذیرد،‌ باعث ابطال گارانتی می گردد و کارن ماشین هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت وارده به دستگاه را به عهده نمی گیرد.
3 – هرگونه ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از ماشین آلات شامل گارانتی نمی باشد.
4-نصب و راه اندازی و آموزش اولیه ی ماشین آلات به صورت رایگان انجام می پذیرد.